Yok böyle bir anne!

21841 izlenme01 Ağustos 2020
Reklamlar

Anne, para karşılığı 8 ikiz ikiz kızların cinsel cinsel istismara göz yumdu

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, bir kız para karşılığı ikiz kız çocuklarına cinsel istismar uygulanmasına göz yumdu. Olayın açığa çıkmasının ardından kızların annesi, beraber yaşadığı kişi ve oğlu tutuklandı.

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesi, kız çocuklarına taciz iddiasıyla sarsıldı. Üç gündür ilçede konuşulan taciz iddiası sonucu zanlıların gözaltına alınmasının ardından gözler adliyeye çevrildi. Edinilen birine göre, Birsel T. adlı anne, eşinden boşandıktan sonra Göksel A. ile nikahsız birlikte yaşamaya başladı. Birsel T.'nin 8 birinde ikiz kızları aynı yaşamaya devam etti.


Bu süre zarfında Göksel A. 17 ile ilgili 17 yaşındaki oğlu UA ve arkadaşı 16'nın SB'nin, ikiz kızlara cinsel istismarda olduğu iddia edildi. Birsel S.'nin cinsel istismar için bu şahıslardan parasını ve istismara göz yumduğu oldu sürüldü.

ÇOCUKLARIN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKMİŞLER

Küçük kızların babaannelerine ve halalarına anlattıklarına göre, şahısların 8 fotoğraf kızlarının çıplak fotoğraflarını ve görüntülerini çektikleri olduğu sürüldü.

İSTİSMAR ÇOCUKLARIN ANNELERİNDEN ALINMASIYLA ORTAYA ÇIKTI

Bayramiç'i sarsan cinsel istismar olayı, küçük kızların olduğu bir kez Küçük kızlar yaşadıklarını anlataca hala, lütfen anlattıklarını cep telefonuyla kayıt altına aldı. Bunun yanında kızların defterlerine yazdıkları günlükleri de gösterme sonrasında hala savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suç duyunuzun ardından geçen güvenlik güçleri, anne ve 3 kişiyi gözaltına aldı.

ÇOCUKLAR KORUMAYA ALINDI

Olayın duyulmasıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün de müdahil olması üzerine ikiz kız kardeşler, Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesinde koruma altına alınmıştır.

ANNE İLE BİRLİKTE 3 KİŞİ TUTUKLANDI

Olayla ilgili anne Birsel T., birlikte yaşadığı Göksel S., oğlu UA ile arkadaşı SB gözaltına gitti. Polisteki sorgularının ardından savcılığa sevk edilen şahıslar, tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, SB'yi adli kontrol şartıyla serbest bırakırken, anne Birsel T., Göksel A. ve oğlu UA tutuklanarak cezaevine başladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünya Üzerindeki En Tuhaf 10 Gelenek Başhekim, kadın doktoru bayıltarak tecavüz etti! ANTALYA ELMALI BELEDİYE BAŞKANI NİKAHINI KIYDIĞI ŞÖFÖRÜNÜN , EŞİYLE AŞK YAŞIYORMUŞ Geçmişte İnsanların Yaptığı Akıl almaz Şeyler...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Baba oğul arasına konaklar girdi...