Reklamlar

Eldeki Kahverengi Lekeler Nasıl Giderilir?

Eldeki kahverengi lekeler nasıl geçer diye düşünme derdine son. Sizlere evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir maske hazırladık. 40 yıl sonra birçok kişinin cilt pigmentlerinde lekeler meydana gelir. Kahverengi lekeler cilt görünümünü bozan lekeler. Ve yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkıyor.  Bu maske ile hızla eldeki kahverengi lekelerden kurtulabilirsiniz. Sizlere birçok cilt bakım maskeleri ile ilgili paylaşımlarda bulunduk. Siyah noktalardan dert yananlar için siyah noktalar için maske yapımından bahsettik. Avokado ile kırışıklık giderici maske tarifi yapımından bahsettik. Cilt maskesi tarifilerini doğal ürünlerden yapmak isteyenler için. Yine kırışık eller için bakım maskeleri hazırladık. Ve tabi ki daha fazla güzellik ve bakımınız için maske tariflerini sitemizden bulabilirsiniz.

Eldeki Kahverengi Lekeler İçin Doğal Maske
Yapımı ve uygulaması çok kolay. Her evde bulunan malzemelerden yapıyoruz. Sizde uyguladığınızda sonuçları bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz. İşe yarayıp yaramadığını görür ve tüm takipçilerimiz güvenle yaparlar.
Malzemeler
2 çorba kaşığı soğan suyu
2 çorba kaşığı sirke
Güvenli ve ucuz bir maske. Her evde soğan ve sirke bulunur. Soğanı rendeliyoruz ve suyunu sıkıyoruz. Soğan suyu ve sirkeyi karıştırıyoruz. Ve sorunlu alanlara bu karışımı sürün. Düzenli olarak bu karışımı kullanırsanız hiç bir iz kalmadan lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz. Kullananlar 2 hafta içinde geçtiğini söylüyorlar. Soğan suyunun hoş bir kokusu yok. Limon kabuğu ile ellerinizi ovarak kötü kokudan kurtulabilirsiniz.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Düğün Yapacaklar Yandı!